ماموریت  شرکت پارس نما :

شرکت پارس نما می کوشد  بر اساس دانش فنی و تخصص نیروهای انسانی، با استفاده از فناوری‌های به روز و مواد اولیه باکیفیت به تولید محصولی دوستدار محیط زیست بپردازد؛ کاربرد این محصول در زیباسازی و تاثیرگذاری مثبت بر محیط‌های شهری در پروژه‌های با متراژ بالا و برجسته می‌باشد. در همین راستا نسبت به تولید قطعات استاندارد که می‌توانند مورد استفاده همکاران ما، خرده‌فروشان و مشتریان در پروژه‌های بازسازی و موارد مصرف عمومی، قرار بگیرد نیز اقدام می‌نماییم.

همچنین شرکت پارس نما متعهد است  که پروژه‌ها را در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب، مطابق استانداردهای روز اجرا کرده و با بکارگیری سیستم‌های مدیریت دانش در پروژه‌ها، و تعهد به تعالی سازمانی، هر روز بهتر از دیروز عمل نماییم.


ما سعی داریم تا با بکارگیری نیروهای انسانی متخصص، برنامه‌ریزی دقیق و بلندمدت و بخش‌بندی مشتریان شناخته‌شده، نسبت به اطلاع‌‌رسانی، همکاری، برآورده ساختن نیازها و جلب رضایت مشتریان و سایر ذینفعان خود اقدام کنیم و در این مسیر از هرگونه بازخوردی استقبال کرده و نسبت به رفع نواقص موجود اقدام می‌کنیم. همچنین به عنوان مسئولیت اجتماعی خود تلاش می‌کنیم ضمن معرفی محصولات و توانمندی‌های شرکت، نسبت به ارتقاء سطح آگاهی‌های جامعه معماران و مهندسان و برقراری ارتباطات هدفمند و موثر با دانشگاه‌های مطرح، در رابطه با فناوری  GFRC  نیز اقدام کنیم.

در همه تصمیم‌گیری‌های خود منافع مشتریان، کارکنان و سایر ذینفعان را مد نظر قرار داده و سعی می‌کنیم امکانات و تجهیزات سخت‌افزاری و تخصص نیروهای انسانی خود را مطابق روندها و نیازهای بازار به پیش ببریم. مزیت رقابتی ما در ارزش‌آفرینی برای پروژه‌ها از طریق اجرای هر گونه طراحی معماری با قیمت مناسب، حداقل زمان و حداکثر کیفیت می‌باشد

برای دریافت کاتالوگ و تیزر روی دکمه های زیر کلیک کنید