بیانیه رسالت:

شرکت پارس نما تک آیريک در قالب شرکت سهامی خاص با ماهیت غیر دولتی با ارائه خدمات فنی و مهندسی با کیفیت بالا و سود عادلانه در زمینه طراحی، ساخت و اجرای پروژه های نماسازی، مبلمان شهری و دکوراسیون داخلی با استفاده از فناوری GFRC، در داخل و خارج از ایران فعالیت می نماید.

ما می کوشیم  بر اساس دانش فنی و تخصص نیروهای انسانی، با استفاده از فناوری های به روز و مواد اولیه با کیفیت به تولید محصولات GFRC و GFRC جهت نمای خارجی و داخلی ساختمان بپردازیم؛ کاربرد این محصول در در زیبا سازی و تأثیر گذاری مثبت بر محیط های شهری در پروژه های با متراژ بالا و برجسته می باشد. در همین راستا نسبت به تولید قطعات استاندارد که می تواند مورد استفاده همکاران ما، خرده فروشان و مشتریان در پروژه های بازسازی و مصارف عمومی قرار بگیرد نیز اقدام می نماییم. همچنین متعهد هستیم که پروژه ها را در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب، مطابق استاندارد های روز اجرا کنیم و با بکارگیری سیستم های مدیریت دانش در پروژه ها، هر روز بهتر از دیروز عمل نماییم.

ما سعی داریم تا با بکارگیری نیروهای انسانی متخصص، برنامه ریزی دقیق و بلند مدت، و بخش بندی مشتریان شناخته شده، نسبت به اطلاع رسانی، همکاری، برآورده ساختن نیازها و جلب رضایت مشتریان و سایر ذینفعان خود اقدام کنیم و در این مسیر از هرگونه بازخوردی استقبال کرده و نسبت به رفع نواقص موجود اقدام می کنیم. همچنین به عنوان مسئولیت اجتماعی خود تلاش می کنیم ضمن معرفی محصولات و توانمندی های شرکت، نسبت به ارتقاء سطح آگاهی های جامعه معماران و مهندسان و برقراری ارتباطات هدفمند و موثر با دانشگاه های مطرح، در رابطه با فناوری GFRC نیز اقدام کنیم.

در همه تصمیم گیری های خود منافع مشتریان، کارکنان و سایر ذینفعان را مد نظر قرار داده و سعی می کنیم امکانات و تجهیزات سخت افزاری و تخصص نیروهای انسانی خود را مطابق روندها و نیازهای بازار به پیش ببریم. مزیت رقابتی ما در ارزش آفرینی برای پروژه ها از طریق اجرای هرگونه معماری با قیمت مناسب، حداقل زمان و حداکثر کیفیت می باشد.

چشم انداز:

سرآمد برندهای مطرح در زمینه فناوری GFRC در ایران و منطقه

اهداف کلان:

اجرای پروژه های ساختمانی در سراسر کشور و کشورهای منتخب منطقه

استفاده از حداکثر ظرفیت تولید و افزایش بازده سرمایه

ورود به بازار قطعات استاندارد نما

استفاده از ظرفیت های مازاد شرکت در زمینه قطعه سازی و طراحی

همسان سازی ابعاد مختلف سازمانی از نظر فناوری

توسعه، نظارت، کنترل و تقویت امور اجرایی شرکت

توسعه بینش استراتژیک در همه سطوح سازمان

توسعه شایسته سالاری

توسعه و بهبود قرارداد روانی بین مدیریت و کارکنان

توسعه پویایی فردی، گروهی، واحدی، تیمی و فراگیر سازمانی

تقویت برند پارس نما

 

برای دریافت کاتالوگ و تیزر روی دکمه های زیر کلیک کنید